O firmie

Jesteśmy firmą budowlaną z długoletnim doświadczeniem. Istniejemy na rynku lubelskim od 1997 roku. Daje to państwu gwarancję naszej solidności i uczciwości. Znamy przecież przypadki o poszukiwaniu „znikających” firm do poprawienia wykonanych przez nich prac. My dajemy rękojmię! Jesteśmy przede wszystkim solidną firmą.

Wykonujemy powierzone nam przez klienta zadania zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i ze szczególną dbałością o materiały i dbałością o wykończenie. Tak, aby klient miał zadowolenie z wykonanej przez nas pracy, a my satysfakcje jako wysoko profesjonalna firma budowlana. Niejednokrotnie jesteśmy świadkami dramatów inwestora, który powierzył tak poważne zadanie jakim jest budowa własnego domu niesprawdzonej firmie. Wykonujemy bardzo dużo popraw robót budowlanych po nieuczciwych i nierzetelnych wykonawcach. Gdzie ulega zniszczeniu drogi materiał, wydłuża się czas realizacji, a klient stawiany jest w sytuacjach dodatkowych, niepotrzebnych kosztów związanych z poprawkami i przeróbkami.

Wykonujemy prace budowlane w bardzo szerokim zakresie. Mamy praktykę w przygotowaniu pod budowę podmokłych terenów o wysokim poziomie wód gruntowych, jak również przygotowaniem terenu o nietypowym ukształtowaniu. Budowaliśmy domki małe, które były kameralne i miały atmosferę stylowych dworków, a także nowoczesne, przestronne i reprezentacyjne domy. Zaprzyjaźniamy się ze swoimi klientami, których opuszczamy niejednokrotnie dopiero po „zawieszeniu ostatniego obrazka”. Jest to dodatkowy atut współpracy z nami, ponieważ odpada problem szukania kolejnych fachowców co zaoszczędza czas i nerwy. Nie ma także „zrzucania” odpowiedzialności za własną nieudolność na wcześniejszych wykonawców, z góry również jest określony czas, materiał i koszty. Nie zatrudniamy podwykonawców, prace są wykonywane przez naszych ludzi jedynie do montażu więźby dachowej i pokrycia dachu zapraszamy zaprzyjaźnioną i sprawdzoną firmę.

Rozwiązujemy wszelkie problemy dotyczące rozwiązań technicznych, które wynikają w trakcie każdej budowy, dzięki stałej współpracy z pracownią projektową DAN-cad, którego właścicielem jest: mgr. inż. arch Janusz Moniak, oraz ciągłym śledzeniem szybko rozwijającej się w wielu kierunkach technologii budowlanej. Inwestujemy w szkolenia naszych pracowników jak również w sprzęt, który przyśpiesza wydajność w pracy oraz podnosi standard jej wykonania. Oferujemy szlifowanie bezpyłowe, malowanie agregatem malarskim, oraz inne nowoczesne techniki, które przeciętnemu inwestorowi są nieznane.

Prace wykonywane są według wcześniej ustalonego i czytelnie rozpisanego grafiku, tak więc inwestor wie na jakim etapie prowadzone są prace, ile mają trwać oraz z jakimi kosztami jest to połączone. Nad każdą z wykonywanych prac czuwa kierownik grupy, który jest przez cały czas prowadzenia robót na budowie.

Przeprowadziliśmy bardzo dużo prac, gdzie chwaleni jesteśmy za:

Romuald Andrzej J. Makowski